Nie mogłem się doczekać aż pojawią się moje pierwsze zlecenia. Prowadzenie firmy to nie taka prosta sprawa jak się nie posiada żadnego doświadczenia. Moim pierwszym klientem okazał się właściciel dużej firmy i musiałem prosić brata o pomoc przy zleceniu.

Brat pomógł mi przy montażu regałów magazynowych

regały do magazynu PoznańNa razie działam w pojedynkę i nie zatrudniam żadnych osób. Chcę osiągnąć konkretny pułap finansowy zanim podejmę takie kroki. Ten klient zlecił mi montaż regałów u siebie w magazynie, który jest bardzo duży. Chciałem wypaść jak najlepiej i dlatego poprosiłem brata, żeby pomógł mi zamontować regały do magazynu Poznań dla tego klienta. Mój brat już na początku powiedział, że jak będzie mi potrzebny to mam się do niego odezwać a on zawsze udzieli mi pomocy. Teraz nadszedł ten czas. Jacek od razu zapytał kiedy mamy montować regały do magazynu Poznań oraz gdzie. Zaplanował sobie ten termin i przeznaczył go tylko dla mnie. Pojechaliśmy na miejsce z samego rana, żeby mieć jak najwięcej czasu na pracę. Mój brat posiada spore doświadczenie i prowadzi firmę o podobnym profilu dlatego byłem pewny, że jego pomoc będzie bardzo cenna. Ja dopiero startuję i takie wsparcie jest dla mnie na prawdę bardzo cenne. Na miejscu wszystko już na nas czekały, ponieważ regały do magazynu Poznań zostały dostarczone z dwudniowym wyprzedzeniem. Od razu mogliśmy zabrać się do pracy. Lekko nie było, ale regały, które stawialiśmy były proste w obsłudze i miały prostą regulację. To nam wszystko znacznie ułatwiło.

Wieczorem już cały magazyn był wyposażony w regały. Byłem bratu wdzięczny za pomoc, ponieważ sam nie zrobiłbym wszystkiego w ciągu jednego dnia roboczego. Klient był zadowolony z moich usług a to był dla mnie na prawdę bardzo ważne. Udało mi się.

Kategorie: Sklep i zakupy