Niezależnie od tego, czy kupujemy plecak czy torbę najważniejszą kwestią na jaką powinniśmy zwrócić uwagę jest przede wszystkim jakość produktu, oraz pojemność. To one w końcu decydują o ich użyteczności.

Doskonałe torby szkolne idealne na wycieczkę!

torba szkolna damskaJakoś niespecjalnie lubiłam szkolne wycieczki, ponieważ świadomość przebywania przez cały dzień pod okiem niekoniecznie lubianych nauczycieli nie napełniała mojej głowy większym optymizmem. Tym razem miało być inaczej, bowiem na wycieczkę jechaliśmy z nową i całkiem wyluzowaną nauczycielką, a zatem po namowie koleżanek postanowiłam dołączyć do klasowej wycieczki. Miałam jednak problem polegający na tym, że nie wiedziałam w co się spakować. Plecak wydawał się za duży na tego typu wypad, a poza tym niewygodnie byłoby mi zwiedzać, nosząc go przez cały czas na plecach. Szukając czegoś odpowiedniego na wywieszkę, w jednym z centrów handlowych w naszym mieście trafiłam na doskonale zapatrzony pod tym względem sklep. Tuż za witrynom leżała piękna torba szkolna damska. Miała ciekawy motyw słodkiego kotka w okularach w których odbijał się widok mgławicy Oriona. Uwielbiam astronomię i uwielbiam kotki, dlatego torba tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłam ją zakupić. Tym bardziej, że jej cena była naprawdę niska. Przed zakupem sprawdziłam oczywiście, czy torba jest porządnie zszyta. Nie chciałam zostać ofiarą kradzieży, czy też wolałam uniknąć sytuacji w której rozedrze mi się podczas zwiedzania. Jednak torba wydawała się naprawdę porządna i pakowna, a do tego w środku miała wiele pomniejszych kieszonek w których można było schować drobniejsze rzeczy w taki sposób, aby nie szukać ich nie wiadomo ile czasu w torbie, kiedy nagle będą nam one potrzebne.

Do torby udało mi się spakować wszystko, co zaplanowałam wziąć ze sobą na wycieczkę i jeszcze zostało miejsca na potencjalne pamiątki! Pomimo tego, że wydawała się ciężka po zapakowaniu do niej rzeczy, tak kiedy założyłam ją na ramię, ciężar nie wydawał się być znaczący! Torba posiadała specjalne zgrubienie w miejscu, gdzie zakładamy ją na ramie, dlatego nic się nie wrzynało, a komfort jej noszenia, był naprawdę świetny!