Byłem właścicielem bardzo drogiej restauracji, której oferta była skierowana głównie do osób zamożnych. Kucharz, który gotował w kuchni pochodził z Nowego Jorku i był jednym z najlepszych na świecie. Jadali u mnie głównie aktorzy, politycy i znane osoby ze świata mody.

Zestawy z porcelany dla ważnych gości restauracji

porcelana nuova r2s - zestawyW mojej restauracji było drogo, ale luksusowo. Dodatkowo każdy gość miał zapewnioną dyskrecję i mógł w spokoju zjeść posiłek. Wszyscy goście byli dla mnie ważni i obsługiwano ich na najwyższym poziomie. Kilka dni temu w mojej restauracji pojawił się jakiś przedstawiciel. Na początku nie widziałem powodu do rozmowy z nim, ponieważ niczego nie potrzebowałem. Okazało się jednak, że przedstawiciel miał ciekawą ofertę. Do kupienia była wysokiej jakości porcelana nuova r2s – zestawy takie były cenione przez ludzi, którzy się u mnie stołowali i wiedziałem już, że inwestycja w takie zestawy była jednak dobrym pomysłem. Właściwie wcześniej nie zwracałem na to, na czym podawano posiłki, ponieważ liczyła się ich jakość. Prowadziłem jednak bardzo ekskluzywną restaurację i potrawy powinny być podawane na zestawach z porcelany. Do wyboru było mnóstwo różnych zestawów, ale wybrałem wszystko w jednym wzorze. Uznałem, że tak będzie wygodniej i estetycznej. Zamówione zestawy z porcelany pojechałem odebrać osobiście, żeby wszystko na miejscu jeszcze uważnie sprawdzić i zapłacić od ręki. Jakością zestawów z porcelany byłem wyjątkowo zachwycony.

Goście szybko docenili jakość talerzy, filiżanek czy misek z porcelany, w których podawane były potrawy. Nie umknęło to niczyjej uwadze a dzięki tej zmianie moja restauracja otrzymała jeszcze wyższą ocenę. Taka drobna w mojej ocenie zmiana miała jednak ogromny wpływ na moją restaurację.