Trendy w manicure zmieniają się równie często, co w przypadku chociażby makijażu. Firmy zajmujące się produkcją lakierów wszelkiego rodzaju bardzo często wypuszczają spod swoich skrzydeł nowe kolekcje i wprowadzają na rynek nowe, wcześniej nikomu nieznane produkty, które podbijają serca klientów na całym świecie. Tak było też w przypadku pyłków do zdobień.

Pyłek do zdobień odmieni każdy manicure

pyłki do zdobieńBardzo popularne wśród kobiet, które same malują swoje paznokcie, jak i klientek salonów kosmetycznych, są bardzo ozdobne paznokcie, na których zastosowano różne interesujące techniki. Wielką popularnością cieszą się pyłki do zdobień, które naprawdę potrafią każdy manicure uczynić naprawdę niesamowitym. Wystarczy jeden paznokieć, na którym właśnie użyje się pyłku by ożywić wygląd paznokci. Nawet takich, które pomalowane są na jeden, bardzo delikatny kolor. Pyłki występują w różnych rodzajach dających zupełnie inne efekty na paznokciu, więc każda dziewczyna znajdzie z pewnością coś, co będzie jej odpowiadać jeżeli jest fanką zdobień. Do najbardziej popularnych pyłków należą m.in. takie, które zmieniają płytkę paznokcia w niesamowicie metalową, odbijającą światło w naprawdę piękny sposób. Są też takie pyłki, które powodują, że na naszym paznokciu pojawia się prawdziwa lustrzana tafla. Bardzo popularne są też pyłki holograficzne, które mienią się na wiele różnych kolorów i wyglądają po prostu zjawiskowo.

Wiele firm oferujących w swojej sprzedaży lakiery hybrydowe ma w swojej ofercie również  różnego rodzaju pyłki. Pyłki można dostać w różnych odcieniach tak by łatwo było je dopasować do naszego koloru bazowego. W zależności od intensywności manicure jaką chcemy otrzymać można użyć ich jedynie jako akcentu na jednym bądź dwóch paznokciach lub pokryć pyłkami wszystkie paznokcie.

Kategorie: Uroda