Wraz z przyjściem na świat małego dziecka w zastraszającym tempie kurczy się czas, który młoda kobieta może poświęcić dla siebie i dla swojego ciała oraz stylu. Dlatego warto wyposażyć się w kilka elementów, z których będzie można tworzyć ciekawe i modne zestawienia.

Mamusia w koszulce KOKA

koszulka KOKANa przykład podstawą szafy na cieplejsze dni, ale nie tylko, może być koszulka KOKA. Doskonale sprawdzi się w domu jako nie krępujący ruchów element garderoby, ale wychodząc na spacer wystarczy dodać do niego tylko leginsy czy też rurki i trampki, by prezentować się w sposób zadbany. Podobne ubrania oferuje firma Backyard Cartel. Z jej oferty z pewnością chętnie skorzystają osoby, które cenią sobie styl codzienny, uliczny, ale także oryginalny poprzez różne kroje i materiały. Warto zajrzeć także na strony internetowe, oferujące ubrania Stussy. W jednym sklepie tego rodzaju można zaopatrzyć nawet całą swoją szafę zarówno na ciepłe jak i chłodne dni. Powracając do tego, w jaki sposób młoda mama może się ubrać, by na jesiennym spacerze prezentować się gustownie, to na pewno do elementu jakim jest koszulka KOKA można dodać flanelową koszulą która będzie zapewniała izolację przed chłodem, ale także nadawała całości ciekawego charakteru. Dzięki temu każdy przechodzień zda sobie sprawę z tego, że młoda mama, mimo tego że musi na co dzień zajmować się małym dzieckiem, doskonale wie, jakie trendy panują we współczesnej modzie. Na chłodniejsze dni przyda się także modna kurtka Backyard Cartel. To inwestycja na wiele sezonów. Z kolei firma Stussy może zaproponować również coś bardziej kobiecego, jak na przykład proste sukienki, w których dobrze wygląda się nawet bezpośrednio po porodzie, kiedy jeszcze mama zmaga się ze zbędnymi kilogramami.

Codzienne sprawowanie opieki nad maluchem, wcale nie oznacza, że kobieta nie może wyglądać modnie i w sposób zadbany. Wystarczy tylko kilka elementów garderoby, które można dopasować do siebie.