Kupowałam w swoim życiu wiele legowisk dla psów, dlatego znam się w tym temacie mało co kto. Wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie, wiem co psy przede wszystkim lubią najbardziej, dlatego wielu moich znajomych zwraca się do mnie z pomocą w doborze odpowiedniego legowiska dla swoich pupili.

Wybieram tylko najlepsze legowiska dla czworonogów

legowiska dla psówMam zaufany w sklep, w którym od wielu lat zaopatruję się w tego typu rzeczy i kiedy zobaczyłam najświeższą nowość w tymże sklepie wiedziałam, że to legowisko będzie moje, a raczej legowiska dla psów, ponieważ nie mogłam się zdecydować i zakupiłam aż dwa. Legowiska dla psów, każde bez wyjątku powinny być szczególnie łatwe w czyszczeniu, ponieważ zdarza się, że pies nie zawsze czysty wejdzie do takiego legowiska. Materiał powinien być wodoodporny żeby nasz pupil mógł leżeć latem nie tylko w pomieszczeniu, ale również na świeżym powietrzu. Wypustki antypoślizgowe na spodzie łóżeczka zapobiegają jego ciągłemu przesuwaniu się na gładkich powierzchniach, to powoduje, że legowiska nie jeżdżą po całym domu czy też mieszkaniu. Legowiska które zakupiłam są wykonane ze stu procentowego poliestru, natomiast spód wykonany jest z włókniny z gumowymi wypustkami. Najwięcej chyba czasu poświęciłam na doborze koloru, jednak w końcu zdecydowałam się na odcień zieleni oraz odcień szarości. Stwierdziłam, iż to stonowane kolory, które nie będą też rzucać się w oczy w razie gdyby pies postanowił trochę bardziej się ubrudzić. Elastyczna pianka wiskozowa zapamiętująca kształt ciała jest od dawna wykorzystywana w medycynie. Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, odciążając stawy i kręgosłup.

Dla mnie to był hit, jeśli chodzi o legowiska, dlatego to spowodowało, że sięgnęłam właśnie po te modele. Uważam, że każdy kto ma pupila w domu powinien zwracać uwagę co kupuję i z jakiego to jest materiału, dla dobra naszego a szczególnie naszego pupila.