Gdy poznałam mojego męża jeździł na motorze. Bardzo mi się to też w nim spodobało, że był tak kochał te maszyny i swoją pasją do nich potrafił też zarazić innych. Wtedy jakoś tak nie zastanawiałam się nad tym dlaczego ma prawo jazdy tylko na motor.

Zdany egzamin na prawo jazdy

nauka jazdy w KielcachWtedy też nie było konieczności żeby miał inne uprawnienia. Jednak gdy po ślubie mąż chciał zmienić pracę na inną okazało się, że prawo jazdy praktycznie wszędzie jest wymagane, nawet wtedy gdy stanowisko pracy nie jest jakoś oczywiście związane z jazdą samochodem. Mąż więc stwierdził, że najpierw musi zrobić sobie prawo jazdy na samochód żeby mieć lepszą prace. Ja wiedziałam, że nie będzie to dla niego problem bo jednak już potrafił jeździć i znał przepisy ruchu drogowego. Musiał jednak znaleźć dobrą szkołę żeby najlepiej zdać egzamin za pierwszym podejściem. Czytaliśmy sporo opinii w internecie na ten temat. Bo jednak w dzisiejszych czasach takie komentarze są chyba najlepszym źródłem informacji. I okazało się, że nauka jazdy w Kielcach jest najlepsza a do tego kurs tam jest też chyba jednym z tańszych. Także mąż zapisał się tam najszybciej jak tylko mógł. Był zadowolony już po pierwszych zajęciach. Zawsze opowiadał mi szczegółowo o tym co robił. Gdy zaczął już jeździć samochodem z instruktorem to przeżywał to bardzo. Opowiadał mi o tym jakie robi postępy i co mówi na ten temat instruktor, który jego zdaniem był świetny. Po jakimś czasie mąż był już gotowy do tego żeby udać się na egzamin.

Był to bardzo stresujący czas nie tylko dla niego ale także dla mnie. Zresztą wydawało mi się, że ja przeżywam to bardziej od niego. Jednak po jakimś czasie wiedziałam już, że się udało. Chociaż mąż do dzisiaj twierdzi, że dyby uczył go jeździć ktoś inny to pewnie nie miał by tego prawa jazdy tak szybko.