Babcia Agafia to znana i popularna linia rosyjskich kosmetyków. Charakteryzuje ją niezwykle oryginalna formuła, skomponowana z ponad trzydziestu siedmiu roślin, które spotkamy w dalekich ostępach Syberii. To kosmetyki naturalne, przeznaczone dla osób o wrażliwej skórze.

Babuszka Agafia – mydła do ciała

agafii mydło do ciałaStosowanie naturalnych kosmetyków jest dla naszego ciała zdrową alternatywą. Długotrwałe stosowanie kosmetyków drogeryjnych może powodować alergie skórne oraz skutkować wysuszoną skórą. Dlatego warto zastanowić się nad zmianą używanych specyfików do pielęgnacji ciała. Babuszki Agafii mydło do ciała, to produkt absolutnie nowatorski. Jego receptura pochodzi od ludzi, którzy zamieszkują Syberię niemalże od jej początków. Na grunt komercyjny jednak została przystosowana przez najlepszych, rosyjskich specjalistów, którzy nim wypuścili na rynek linię kosmetyczną, prowadzili szczegółowe badania. Ich efektem są wyciągi, ekstrakty i olejki z najbardziej dobroczynnych dla zdrowia, syberyjskich roślin. Mydło do ciała od Agafii, to kompozycja, z którą nie może się równać żaden specyfik drogeryjny. To połączenie gwarantujące naszej skórze optymalne, dogłębne oczyszczenie oraz nawilżenie. Można go używać również do włosów, a dzięki swojej żelowej konsystencji, produkt bardzo łatwo się nanosi oraz spłukuje. Mydło do ciała oprócz tego, że nawilża naszą skórę, skutecznie ją regeneruje. Używanie tego mydła systematycznie, przez dłuższy okres czasu, nada naszej skórze świeżego, zdrowego wyglądu.

Stosowanie linii kosmetycznej Babuszki Agafii, to wybór coraz większej liczby klientów. Produkty stają się coraz bardziej popularne, a przyczynia się do tego także ich niska cena. Mydło do ciała to produkt dla osób, których skóra nie toleruje zwykłych, drogeryjnych kosmetyków.

Kategorie: Uroda