Jak zwykle w czwartek wybrałam się na zakupy do supermarketu, żeby kupić produkty na cały tydzień. Najczęściej większość osób robi zakupy w piątek po pracy, albo w sobotę rano, zatem wtedy jest pełno ludzi w sklepie, straszne kolejki i trzeba się przepychać do kasy.

Polecane terminale pos miały awarię

terminal posZatem ja zawsze robię zakupy w czwartek, żeby wszystko poszło mi szybciej i sprawniej. Do tego mam jeszcze terminal pos, więc nie muszę szukać bankomatów po drodze, żeby wypłacić pieniądze. W ten czwartek wszystko miało wyglądać tak samo, jednak była awaria, o której dowiedziałam się dopiero przy kasie, kiedy już wypakowałam swoje zakupy. Osoba przede mną nie mogła zapłacić kartą za swoje zakupy, a nie miałam przy sobie gotówki tak jak ja. Kasjerka pytała się innych ekspedientek czy im działają polecane terminale pos, ale jak widać awaria była poważna i nigdzie nie można było zapłacić kartą. Wiele osób odchodziło od kasy, bo nie mieli przy sobie gotówki, albo też rezygnowali z części produktów, żeby wydać tyle ile mieli w portfelu. Sama musiałam zostawić swoje szkapy i pojechać do innego supermarketu zrobić tam zakupy, bo w lodówce już nic nie miałam, a poza tym, musiałam przygotować sobie coś na obiad. Tam przynajmniej terminale płatnicze działały, i mogłam zrobić zakupy.

Teraz zakupy zajęły mi o wiele więcej czasu niż zazwyczaj, bo musiałam obejść dwa sklepy i kawałek się przejechać, bo drugi supermarket nie jest koło pierwszego. Wróciłam do domu zła, zmęczona i głodna, ale mam nadzieję, ze taka awaria się wkrótce nie powtórzy.