Nigdy bym się nie spodziewała, że kiedyś zajmę się projektowaniem kalendarzy. Nie są to oczywiście takie zwykłe kalendarze, ale po prostu klasa sama w sobie. Naprawdę staram się, aby każdy z nich był unikatowym dziełem.

Kalendarz trójdzielny na zamówienie i moja praca

kalendarz trójdzielny na zamówienieJak można się domyślić, to swoje kosztuje, ale też nie ma obaw o to, że ktoś będzie miał identyczny kalendarz. Nie ma takiej szansy. Kalendarze książkowe na zamówienie często nie mogą być jakoś bardzo odmieniane. Przynajmniej firmy, które je robią zamykają się na wielkie zmiany. Wykonują kalendarze książkowe z logo, ale nic poza tym. Nie są skłonne do zmiany jednolitej powierzchni na jakiś wzór. Nie chcą kombinować z tworzywem. Prawda jest taka, że po prostu poruszają się po pewnych standardach i tak im jest wygodnie. Nie starają się nic zmieniać. Ja z kolei cały czas tworzę coś innego i nowego. Chcę, żeby każda z firm miała swój własny indywidualny kalendarz i nie ma znaczenia czy jest to kalendarz książkowy czy kalendarz trójdzielny na zamówienie. Dla mnie liczy się indywidualne podejście do klienta. Staram się zawsze wyciągnąć z niego, jakie ma dokładnie preferencje. Te bowiem mogą być bardzo różne i czasami klient sam nie jest w stanie ich określić. Trzeba się wówczas domyślać, co może mu się spodobać. Pamiętam jak zrobiłam kiedyś kalendarze ścienne na zamówienie i okazało się, że zupełnie nie trafiłam w gusta.

Cóż, to się zdarza i przewiduję zawsze poprawki. Czasami jednak nie jest się w ogóle w stanie osiągnąć efektu, który zadowoli klienta. Na szczęście zazwyczaj się udaje.

Kategorie: Biznes