Blisko dwa i pół roku temu zadecydowałam, iż jest to najwyższy czas aby rozpocząć remont w moim mieszkaniu. Mój małżonek oczywiście się ze mną zgodził, chociaż na początku nie był zbytnio zachwycony moim pomysłem. Jednakże, był to już bardzo odpowiedni czas. Nie robiliśmy nic w mieszkaniu od wielu lat. Będzie to jakieś dwadzieścia jeden lat, kiedy ostatnio coś zmieniliśmy.

Jak szukaliśmy dobrego architekta wnętrza?

rekomendowany architekt wnętrz - warszawaPo całkowitym przekonaniu męża do następujących zmian, przyszedł czas na przemyślenia – co robimy, jak i gdzie? Zgodnie przystaliśmy na tym, iż mieszkanie błaga o całkowity remont i nie ma tutaj kompromisów. Za namową naszych dzieci zdecydowaliśmy się, że raczej oddamy całą pracę dla specjalisty, który jest projektantem wnętrza, ponieważ przerażała nas wielkość pracy. Bardzo obawialiśmy się, że nie poradzimy sobie z aranżacją naszych nowych wnętrz. Raczej nie jesteśmy fanami nowinek w żadnej dziedzinie, a raczej nie chcielibyśmy zrobić na nowo przestarzałych pomieszczeń, skoro już zdecydowaliśmy się na duży remont mieszkania. Dzieci poleciły na także sposób na znalezienie takie architekta wnętrz, jak nakazały wpisałam w najbardziej popularną i chyba jedyną dobrze mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – rekomendowany architekt wnętrz – warszawa. Gdzie Warszawa to oczywiście miasto, w którym mieszkamy na co dzień. Tutaj się też urodziłam i wychowałam – można powiedzieć, że spędziłam całe życie w Warszawie. Po wynikach wyszukiwania znalazłam bardzo dobrego specjalistę.

Okazało się, że tworzenie takie projektu aranżacji wnętrz w całym mieszkaniu wcale nie zajmuje dużo czasu. Zaraz wszystko było gotowe i bardzo nam się podobało. Minęło około dwa tygodnie jak otrzymaliśmy od architekta wszystkie papiery.