W tym roku przeprowadziliśmy się całą rodziną z Poznania do Warszawy. To mój mąż dostał tam lepszą pracę ale postanowiliśmy, że również ja i moje córki tam się przeprowadzimy. Najważniejsza jest dla nas rodzina, a rodzina zdecydowanie musi być w komplecie. I nie było innej opcji.

Zależało nam na bezproblemowej przeprowadzce

bezproblemowe przeprowadzki poznań-warszawaTrasa między Poznaniem, a Warszawą jest dość ciężka, bo długa. Oczywiście generalnie nie jest to bardzo daleko, ale jednak mówimy tu o przeprowadzce i wynajmowaniu samochodów do przetransportowania mebli i innych rzeczy z domu. Wiedziałam, że nie będzie to tanie ale szczerze mówiąc była to dla nas sprawa drugoplanowa. Najbardziej zależało nam na bezpieczeństwie naszych rzeczy i tym by dojechały na miejsce całe i bez problemu. Firmę przeprowadzkową, którą wynajęliśmy znaleźliśmy więc poprzez wpisanie w Internecie hasła „bezproblemowe przeprowadzki Poznań-Warszawa„, co może wydawać się śmieszne ale naprawdę było skuteczne. Udało nam się znaleźć naprawdę profesjonalną firmę, która nie była też bardzo droga. Myślę, że za swoje usługi oferują bardzo korzystne ceny. Samo załadowanie naszego dobytku zajęło jakieś trzy godziny. Nie wiem czemu spodziewałam się, że zajmie to krócej, przecież mieliśmy naprawdę dużo rzeczy do przewiezienia, choć część rzeczy takich jak np. kartony z częścią ubrań i zabawek dzieci znajdowały się już w mieszkaniu w Warszawie.

Ogólnie, myślałam, że przeprowadzka będzie trudniejsza i to pod wieloma względami. Przewiezienie wszystkich mebli i naszych rzeczy nie było łatwe bo było tego bardzo dużo ale wszystko dotarło na miejsce w nienaruszonym stanie. Wszystko dzięki świetnej firmie transportowej. Również sam fakt mieszkania w innym miejscu nie jest zły, wszyscy bardzo szybko się zaaklimatyzowaliśmy w Warszawie i bardzo ją polubiliśmy.

Kategorie: Transport