Bardzo pozytywnym trendem jest to, że coraz częściej organizuje się w Polsce wesela w plenerze. Zwłaszcza w czasach, gdy tak ważne jest zachowanie odpowiedniego dystansu a najzdrowszy jest czas spędzany na świeżym powietrzu. Plenerowe wesele odbywa się w specjalnie rozłożonym namiocie. Jego wielkość zależy od liczby gości. Plener można zaś wybrać całkowicie dowolny.

Skąd wziąć stoły bankietowe na wesele?

stół bankietowy składanyNamioty weselne trzeba jeszcze odpowiednio umeblować, bo przecież goście weselni muszą przy czymś jeść i pić. W tym celu rozkłada się specjalne stoły i krzesła. Skąd wziąć takie wyposażenie? Wszystko zależy od tego, kto takie wesele organizuje. Jeśli robi to firma zajmująca się organizowaniem wesel to na pewno wszystko załatwia sama w swoim zakresie. Jeśli takie wesele narzeczeni organizują samodzielnie to właściwie najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczyć taki stół bankietowy składany na swoje przyjęcie weselne. Jeden stół na maksymalnie sześcioro gości, ale to wszystko zależy od rodzaju stołów do wypożyczenia. Wiadomo, że ilość takich stołów należy odpowiednio dopasować do liczby gości, ale nie można też zapominać o powierzchni namiotu. Namiot zresztą też się wynajmuje, więc można znaleźć wszystko w jednej firmie obsługującej imprezy i przyjęcia w plenerze. Najprościej jest zlecić organizację przyjęcia weselnego profesjonalnej firmie weddingowej, która zajmuje się tym od początku do końca.

Bez łatwych do przenoszenia z miejsca na miejsce mebli bankietowych nie zorganizujemy żadnego przyjęcia w plenerze. A wesela organizowane w wielkich namiotach muszą przecież wyglądać tak jakby były zorganizowane na sali weselnej. Na szczęście stoły składane i krzesła na taki plenerowy bankiet można sobie wynająć. Albo zlecić przygotowanie przyjęcia firmie zajmującej się organizowaniem wesel.

Kategorie: Usługi