Od zawsze byłam niepoprawną romantyczką. Miałam z tym nie lada problem, bo trudno było sprostać moim wymaganiom. Tak samo działo się w miłości. Ten chłopak był za oschły, inny za mało szalony, jeszcze inny był skąpcem. A ja ciągle czekałam na mojego księcia z bajki. Doczekałam się na studiach.

Pokaz sztucznych ogni na weselu

sztuczne ognie na weseleKrzysiek wiedział, że jak kocham to na całego, a jak wpadnę na pomysł to na pewno będę chciała go zrealizować. Gdy poprosił mnie o rękę zastrzegł, że nie chce, by nasz ślub był w chmurach ani żeby wesele było na zamku. Nie wspomniał jednak nic na temat sztucznych ogni. Nie wiem czy spodziewał się w ogóle takiej opcji, ale ja już doskonale wiedziałam, ile to kosztuje i czego dokładnie chcę. Oczywiście mogłam mu powiedzieć po fakcie, że zamówiłam już sztuczne ognie na wesele, ale ponieważ naprawdę go kocham, zależało mi na jego zdaniu i aprobacie. W sprzyjających warunkach zapytałam co sądzi na temat sztucznych ogni i takim małym „pokaziku”, który moglibyśmy mieć na swoim przyjęciu… Nigdy nie zapomnę, jak Krzysiek spojrzał wtedy na mnie i chyba wyczytał z moich oczu to jak bardzo zależy mi na jego aprobacie. Zgodził się bez problemu, a ja w tym momencie pokochałam go jeszcze bardziej. Powiedział jednak, że też chce mieć wpływ na wybór fajerwerków. Ne wiem czy miało mu to sprawić przyjemność, czy po prostu chciał mnie pilnować, ale koniec końców bawiliśmy się przy tym wybieraniu świetnie. Jeszcze lepiej bawiliśmy się na własnym weselu. Pokazem najbardziej zachwyceni byli goście. My cieszyliśmy się sobą.

Nigdy nie sądziłam, że wspólne podejmowanie decyzji będzie kiedykolwiek dla mnie tak ważne. Kiedyś liczyło się tylko moje zdanie, a pod naporem mogłam ewentualnie „zmięknąć”. Jednak uczucie do Krzyśka coś we mnie zmieniło. Ważne dla mnie stało się to, co ktoś inny sądzi, myśli, czuje. Czy tak własnie objawia się miłość?

Kategorie: Usługi