Postanowiłam otworzyć sklep z pościelą jakiś rok temu. Wiedziałam, że chcę coś zmienić w swoim życiu a nie chciałam już pracować w korporacji. Moja rodzina mnie potrzebowała a ja chciałam spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Praca w korporacji wiązała się z częstymi wyjazdami i przez to rzadko bywałam w domu.

Otworzyłam sklep z pościelą

bawełniana pościel dla dzieci - cenaPostanowiłam wynająć lokal blisko swojego miejsca zamieszkania. Zainwestowałam w remont. Na szczęście właściciel lokalu zaproponował mi niski czynsz i dzięki temu mogłam ruszać ze swoją firmą. Zamówiłam bardzo dobrej jakości pościel od sprawdzonego producenta. Wiedziałam, że jego pościel jest chętnie kupowana przez klientów. Sama z niej korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Producent w swojej ofercie miał wiele różnych kompletów dla dorosłych i dla dzieci. Kiedy zaczynałam swoją pracę postanowiłam zainwestować w pościel tylko dla dzieci. Wiedziałam, że rodzice będą ją chętnie kupować. Z czasem planowałam wprowadzić do swojego sklepu także pościel dla dorosłych. tak jak sądziłam bawełniana pościel dla dzieci – cena była chętnie kupowana przez moich klientów. Rodzice byli zachwyceni jej jakością i przystępną ceną. Moje pościele bardzo dobrze się rozchodziły. Musiałam zwiększyć liczbę zamówień. Producent zaproponował mi dzięki temu jeszcze lepsze warunki naszej współpracy. Postanowiłam z czasem wprowadzić pościel dla dorosłych. To posunięcie również pozwoliło mi na większe zyski i większą liczbę klientów w moim sklepie. Szczególnie się cieszę z zadowolenia najmłodszych klientów.

Uwielbiam patrzeć na miny dzieci, które wybierają swoje pościele z ulubionymi bohaterami. Staram się zawsze mieć spory wybór bo wiem jakie postacie są na topie dzięki moim dzieciom. One także lubią kolorowe pościele  z bohaterami z bajek.