Mój tata od zawsze był zapalonym wędkarzem. Pewnego dnia dostałam od niego zaproszenie na urodziny. Kompletnie nie wiedziałam co mogę mu kupić.

Okuma dla wędkarza

OkumaPo rozmowie z mamą dowiedziałam się, że ostatnio zepsuła mu się wędka na karpie. To był jakiś punkt zaczepienia. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu. Już w najbliższą sobotę odwiedziłam nasz sklep wędkarski. Było w nim naprawdę dużo sprzętu. Musiałam zdać się pomoc mojego sprzedawcy. Nigdy nie jeździłam na ryby więc kompletnie się na tym nie znałam. Poprosiłam więc o najlepszą wędkę na karpie. Wtedy nie miałam pojęcia o co proszę. Najlepsze rzeczy kosztowały bardzo dużo. Trochę mnie to przerosło. Musiałam wybrać coś z niższej półki. Bardzo spodobała mi się jedna sztuka. Kiedyś słyszałam od taty, że kołowrotki Okuma są naprawdę dobre. Właśnie taki w niej zauważyłam. Również sprzedawca bardzo chwalił sobie tamten sprzęt.
On sam był wędkarzem i polecał mi takie rozwiązanie. Jednak postanowiłam zainwestować trochę więcej. Wiedziałam, że w naszym rodzinnym domu zawsze wałęsały się gumki wędkarskie. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie specjalny pojemnik na nie. Wybrałam taki firmy Jaxon. Był naprawdę duży oraz solidnie wykonany. Bardzo się ucieszyłam Również polecano mi żyłki oraz haczyki Konger. Nie chciałam ich wziąć. Jednak przy kasie okazało się, że dostałam je w prezencie. Bardzo się zdziwiłam. Rzadko otrzymywałam cokolwiek w prezencie. Gdy przyjechałam na przyjęcie urodzinowe okazało się, że mój tata bardzo się ucieszył. W przyszłym miesiącu planował wyprawę i chciał mnie na nią zabrać. Bardzo się zestresowałam.

Na szczęście mama powiedziała mi, że to był zwykły żart. Ulżyło mi. Potem wszyscy zasiedliśmy do stołu. Mama przyrządziła pyszne leszcze w panierce.

Kategorie: Rozrywka