Jeżeli produkujemy rzeczy zrobione z materiału, to z pewnością wiemy, że potrzebne nam są wtedy również wszywki, na których zwykle znajduje się logo albo nazwa firmy, oraz to jak należy prać daną rzecz. Wydaje nam się więc, że coś takiego nie ma prawa być estetyczne, ale prawda jest inna – wystarczy, że znajdziemy jakąś firmę, która się tym zajmie.

Wytrzymałe metki sublimacyjne

trwałe metki sublimacyjnePracuję w firmie, która produkuje różne ubrania, torby z materiału i inne podobne rzeczy. Lubię swoją pracę i zajmuję w niej całkiem wysokie stanowisko, z czego jestem dumna, ponieważ mogę podejmować różne ważne decyzje i dokonywać zmian. Ostatnio zdecydowałam na przykład, że musimy popracować nad naszymi metkami – powinny być one ładniejsze i bardziej przyciągać uwagę. Dodatkowo chciałam, żeby były one bardziej trwałe, ponieważ wbrew pozorom są one naprawdę potrzebne, jeżeli na przykład klient chce wiedzieć w jakiej temperaturze prać daną rzecz. Skontaktowałam się wiec z producentem i zapytałam o trwałe metki sublimacyjne. Dogadaliśmy się co do wszystkich istotnych aspektów, łącznie z tymi estetycznymi – udało nam się stworzyć coś naprawdę niesamowitego jak na taką małą metkę. I tak jak wcześniej sama odcięłabym każdą metkę, bo były po prostu brzydkie, tak teraz w życiu bym tego nie zrobiła, ponieważ wszywki wyszły naprawdę bardzo przepiękne i zaczęły same w sobie tworzyć jakiś ‚ozdobnik’ danej rzeczy.

Wszywki sublimacyjne to ważna sprawa przy produkcji rzeczy z materiału, które takie metki muszą po prostu mieć. Po skontaktowaniu się z odpowiednim producentem sami się przekonamy, że taka metka wcale nie musi być brzydka i nijaka, a wręcz przeciwnie – może być estetyczna i przyciągać spojrzenia nie mniej niż przedmiot do której jest ona przyszyta.

Kategorie: Usługi