Często robiłam w domu pranie, bo miałam liczną rodzinę. Dzieciaki to brudziły się codziennie a to było nieuniknione. Stosowałam najlepsze środki piorące i dzięki temu ubrania zawsze udawało mi się doprać bez najmniejszego problemu mimo, iż pralka nie była najnowsza.

Zlecenie naprawy pralki doświadczonemu fachowcowi

naprawa pralek olsztynW piątek miałam więcej wolnego czasu i zdecydowałam się wstawić piąte już pranie. Zamierzałam wyprać pościel, która jako ostatnia zalegała mi w koszu na pranie. Automat jednak nie chciał ruszyć. W ogóle nie pobierał wody i cały czas migały kontrolki. Czułam, że sama się z tym problemem nie uporam, bo już właściwie próbowałam wszystkiego. Potrzebowałam pomocy jakiegoś specjalisty. W książce telefonicznej znalazłam firmę, w której była oferowana naprawa pralek Olsztyn był obsługiwany w całości i nawet oferowano dojazd do klienta. Ta opcja zdecydowanie mi odpowiadała. Zadzwoniłam do tej firmy i opisałam swój problem. Rozmawiałam z jakimś serwisantem, bo od razu wiedział co się stało z moją pralką. Obiecał tego samego dnia do mnie przyjechać. Nie wiedziałam, o której godzinie się zjawi, ale cały czas na niego czekałam. Po dwóch godzinach zadzwonił dzwonek do drzwi. Był do fachowiec, który przyjechał naprawić mi pralkę. Miał ze sobą jakieś uszczelki i części. Kiedy sprawdził moją pralkę, to potwierdził to samo, co powiedział mi przez telefon. Byłam pod wrażeniem, bo człowiek ten znakomicie znał się na pralkach. Dobrze, ze właśnie do tej firmy zadzwoniłam.

Jeszcze tego samego dnia dokończyłam pranie. Za naprawę zapłaciłam tanio i byłam zachwycona. Wiedziałam już, że w przyszłości jak przytrafi mi się podobna sytuacja, to na pewno będę kontaktowała się z tą konkretną firmą. Byłam zachwycona z szybkiej i taniej naprawy.

Kategorie: Usługi