Całe życie budowałem różnego rodzaju rzeczy i cały czas szukałem czegoś innowacyjnego w co warto po prostu włożyć pewne fundusze aby procentowały. Pewnego dnia na radzie naszego zarządu poruszaliśmy trochę luźniejsze tematy.

Wakeparki przyniosą dochody

wakeparkiZazwyczaj spod naszej ręki wychodziły wielkie okazałe budynki, a tym razem chcieliśmy postawić na atrakcyjny wygląd. W końcu jeden z nas stwierdził, że parkour w Polsce staje się coraz bardziej popularniejszy i może warto wziąć ten fakt pod uwagę. Musiałem przyznać, że to było dla mnie interesujące ze względu na możliwości. Doskonale wiedziałem, że biuro architektoniczne z którym pracujemy będzie miało większe pole do popisu niż dotychczas. Jako inwestor czułem takie rzeczy i wiedziałem jakie wakeparki może przynieść owoce. Ostatecznie uznaliśmy, że tym razem uderzymy właśnie w tym kierunku i długo zastanawialiśmy się o tym jak wszystko ze sobą po prostu pogodzić aby było dobrze. Miejscem naszej budowy miał być docelowo moje miasto. Tam znajdowały się liczne siłownie plenerowe ale brakowało czegoś dla młodzieży. Chyba tylko w dwóch miejscach na tyle mieszkańców była wspinaczka. Ja chciałem aby nasz park miał wiele więcej atrakcji. Tak samo stwierdziłem, że zazwyczaj te młode osoby zadają sobie co chwile pytanie gdzie na rolki? Na razie mają bardzo ograniczone możliwości i mogą sobie pozwolić na jazdę po chodniku, która i tak bywa czasami niebezpieczna dla przechodniów.

Nie każda osoba perfekcyjnie opanowała techniki jazdy i może skręcić w niebezpiecznych sytuacjach. Nasz park oczywiście miałby bardzo dużo miejsca i można byłoby uniknąć pieszych, którzy zawsze przeszkadzają.

Kategorie: Biznes