Jeśli prowadzisz swoją działalność i zastanawiasz co możesz poprawić i jak zminimalizować koszty. Należy zwrócić uwagę na jakość wody, jaka leje się z kranu. Zapewne większość przedsiębiorców powie, że po co płacą gigantyczne podatki, aby władze zajęły się wodą. To marzenie ściętej głowy.

Zmiękczanie wody to pomysł na dochodowy biznes

zmiękczanie wodyKażdy dobrze wie, jak szybko i skutecznie są realizowane inwestycje miejskie i nigdy nie wystarcza na wszystko pieniędzy. Nie należy zatem czekać, aż ktoś zadba o nasz biznes, tylko musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Na początku trzeba pomyśleć, jakie korzyści daje filtrowanie wody. Dzięki temu nasz sprzęt będzie dłużej działał. Filtry do wody spowodują, że woda będzie lepsza i zdatna do picia. Jeśli zastanawiamy się, czy nasza woda z kranu nadaje się do picia, wystarczy spojrzeć na czajnik elektryczny i ilość kamienia, jaki osadza się po kilkukrotnym zagotowaniu wody. To przerażające, jak dużo osadu pozostaje na dnie. Producenci sprzętu AGD często wyposażają urządzenia w filtry do wody, jednak to za mało. Zbyt często wymieniamy sprzęt na nowy. Gwarancja nic nie daje. Nikt nie może pomóc. Koszt naprawy pojedynczej części jest zbyt wysoki, dlatego bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt, a nie inwestować w stary. Jeśli prowadzimy hotel albo małą gastronomię trzeba pomyśleć, jakie zyski powoduje uzdatnianie wody, zmiękczanie wody i odwrócona osmoza. Spowoduje to, że na mytych naczyniach nie będą pozostały smugi, ubrania i uniformy będą dłużej służyły itd. Jeśli mamy więcej środków i determinacji powinniśmy poczytać o odżelazianie wody. Szybko poczujemy, że różnice w dotyku, ale przede wszystkim nasz portfel będzie cięższy. Wszystko będzie mogło nam dłużej służyć. Nie będziemy musieli tak często odwiedzać marketów elektronicznych i zainwestować oszczędzone pieniądze w inne rzeczy, które są niezbędne, aby nasz biznes jeszcze lepiej się rozwijał i funkcjonował.

Pracownicy i klienci być może nie zauważą, że coś się zmieniło. Być może wielu wydaje się, że to detal. Proszę jednak przeliczyć koszty i zastanowić się, że Twoja firma właśnie tego potrzebuje.

Kategorie: Biznes