Mieszkam w małej miejscowości. Raczej można powiedzieć, że jest to przedmieście dużego miasta, ponieważ dzieli nas od niego tylko jeden kilometr lasu. Tutaj jednak stoją same domki jednorodzinne, jest jedna szkoła, dwa duże sklepy i jeden kościół. Mamy tutaj ciszę i spokój, a jednak do miasta nadal blisko.

Wynajem namiotów weselnych, to może być to!

wynajem namiotów weselnychCo roku w mojej miejscowości odbywa się mały festyn. Śpiewa na nim szkolny chór, są pieczone kiełbaski, dmuchany zamek do skakania, i różne stoiska targowe, na których można kupować i sprzedawać różne rzeczy. W tym roku postanowiłam, że i ja się tam rozstawię. Już od dłuższego czasu zajmuję się robieniem na drutach i szydełku. Obdarowałam sowimi wyrobami cała rodzina i znajomych, prowadzę też sprzedaż w internecie. Taki festyn to okazja to lokalnej promocji. Musiałam jednak zorganizować swoje stoisko. Pomyślałam, że wypożyczalnia namiotów mi pomoże. Tam wypożyczę sobie jeden namiot na kilka godzin, na pewno cenowo nie wyjdzie to sporo. Mimo iż n astronie widziałam, ze to głównie wynajem namiotów weselnych to jednak postanowiłam spróbować. Pojechałam tam, żeby zobaczyć jak to wygląda na żywo. Okazało się, ze wynajem hal namiotowych jest bardzo korzystny. Mogę sobie wziąć taki namiot i nie zapłacę dużo. Do tego mam jeszcze stolik i krzesło ogrodowe z domu, więc stoisko gotowe. Dzięki temu mogłam jechać na festyn.

Zabrałam mnóstwo rzeczy ze sobą, a większość z nich udało mi się sprzedać byłam z tego bardzo zadowolona. Widziałam, ze moje wyroby się podobają ludziom i chętnie by wzięli coś jeszcze, przyjęłam kilka zamówień. To był dobry festyn.

Kategorie: Rozrywka