Moja mama dostała w spadku po rodzicach dom z ogrodem. Wprowadziliśmy się do domu gdy ekipa remontowa skończyła w całym domu remont. Potrzebny był generalny więc wszystko w nim zostało praktycznie zmienione. Dom prezentuje się pięknie i bardzo dobrze nam się w nim mieszka.

Specjalistka przygotowała piękny ogród

zakładanie ogrodów krakówKiedy wprowadziliśmy się do domu nasz ogród nie prezentował się dobrze. mama wiedziała, że trzeba coś z nim zrobić bo już niedługo zbliżała się wiosna i można by w ogrodzie spędzać sporo czasu jak pogoda będzie dopisywać. Postanowiłam poszukać firmy, która świadczy takie usługi. W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo specjalistów, którzy projektują i zakładają ogrody dla swoich klientów. Udało mi się umówić z panią, która przez telefon zrobiła na mnie największe wrażenie. Miała na swoim koncie już kilkanaście zleceń i była akurat wolna więc swoje prace mogła zacząć praktycznie od razu. Zakładanie ogrodów kraków w cale nie jest takie kosztowne jak do tej pory z mamą myślałyśmy. Udało nam się wynegocjować bardzo dobra cenę. Specjalistka zapisała sobie wszystkie nasze pomysły. Wymierzyła bardzo dokładnie ogród i wstępnie zaczęła przy nas projektować ogród z roślinami, o których myślała. Projekt na kartce papieru wydawał nam się piękny. Widać było, że projektantka zna się bardzo dobrze na roślinach. Wiedziała gdzie jaka roślina powinna rosnąć biorąc pod uwagę odpowiednie naświetlenie czy podłoże. Mama była bardzo zadowolona z projektantki.

W krótkim czasie udało jej się przygotować dla nas profesjonalny projekt, który od razu nam się spodobał. Praktycznie nie wprowadzałyśmy w nim żadnych zmian. Dzięki temu projektantka mogła od razu zacząć działać i nasz ogród został przez nią szybko założony a my mogłyśmy zacząć z niego korzystać.

 

Kategorie: Ogród