Zdjęcia w formie papierowej to najlepsza pamiątka, którą można sobie zafundować. Uwielbiam przeglądać albumy, ponieważ przy nich wraca najwięcej barwnych wspomnień. Zdjęcia w formie cyfrowej nie mają dla mnie takiej magii, dlatego systematycznie robię ich selekcje, a foldery „do wywołania” coraz bardziej się zwiększają.

Wywołanie zdjęć bez wychodzenia z domu

drukowanie zdjęć przez internetUwielbiam zdjęcia chyba od zawsze. Kiedy ja i moje rodzeństwo byliśmy jeszcze dziećmi, siadaliśmy z rodzicami i kartonem pełnym albumów ze zdjęciami. Spędzaliśmy całe godziny na tym zajęciu: oglądając, wspominając, słuchając opowieści. W moim własnym domu nie mogło zabraknąć takiej tradycji. W jaki sposób na bieżąco wywoływać zdjęcia i zrobić to w jak najkrótszym czasie i w najprostszy sposób? Drukowanie zdjęć przez internet to dla mnie najlepsza, najszybsza i najbardziej komfortowa forma. Do tego najtańsza. Taki sposób poszerzania swojej namacalnej galerii zdjęć posiada dla mnie same plusy. Zdjęcia w żaden sposób nie odbiegają jakościowo od tych wywoływanych u fotografa lub w punktach drukujących fotografie. Kiedy zajrzymy do sieci, widzimy ogromny wybór firm zajmujących się robieniem odbitek i tak korzystną ofertę, że nie warto się powstrzymywać. Możemy wybierać format zdjęć, rodzaj papieru; możemy skorzystać z korekty kolorów, redukcji czerwonych oczu i pewnie kilku dodatkowych opcji. Każda firma daje nam do wyboru wiele możliwości.

W dzisiejszych czasach robimy miliony zdjęć, jednak te w cyfrowej formie nie mają dla mnie takiego uroku, jak te, które można wziąć do ręki lub umieścić w albumie. Jeśli, tak jak ja, nie wyobrażasz sobie domu bez fotografii, koniecznie zadbaj o systematyczne ich wywoływanie. Mamy na to tyle prostych, szybkich i tanich sposobów, że nie ma nad czym rozmyślać.