Z Robertem jestem już dwa miesiące i póki co świetnie się dogadujemy. Mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań i spędzamy ze sobą dużo czasu. Niebawem będzie miał imieniny i chciałabym mu dać jakiś wyjątkowy prezent na tę okazję. Wpadłam na świetny pomysł.

Za kubek z nadrukiem zapłaciłam niską cenę

kubki z nadrukiem cenaKoleżanka powiedziała mi, żebym zamówiła jakiś śmieszny kubek z nadrukiem, ponieważ są firmy, które się tym zajmują. Mogę im dostarczy własny projekt, który za niewielkie pieniądze dla mnie wykonają. Powiedziała mi również, że za kubki z nadrukiem cena jest wyjątkowo niska i na pewno dużo nie wydam. Pomysł wydał mi się jak najbardziej odpowiedni i postanowiłam go zrealizować. Wymyśliłam nadruk, który ma być umieszczony na kubku. Dotyczy on tylko nas i zawsze Robertowi będzie się ze mną kojarzył. Jestem przekonana, że z takiego prezentu na pewno będzie zadowolony. Zadzwoniłam do firmy, którą znalazłam w internecie i dopytałam jaka jest cena za taki większy kubek. Robert pije dużo herbaty i im większy będzie kubek tym lepiej. Za duże kubki z nadrukiem cena jest niewiele większa i zdecydowałam się na taki właśnie. Projekt nadruku mam do nich wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej i zaraz po powrocie do domu się za to zabrałam. Dobrze, że potrafię obsługiwać program graficzny i bez problemu wszystkim mogę zająć się całkowicie sama. Do wieczora miałam wszystko gotowe i wysłałam swój projekt na nadruk. Następnego dnia już dostałam odpowiedź, że kubek jest do odbioru. Szybko im poszło.

Robertowi mój prezent bardzo się spodobał i ze swoim kubkiem w ogóle się nie rozstaje. Przyznał, że też ma dla mnie coś przygotowane. Dowiem się w swoim czasie i na pewno to będzie dla mnie zaskoczenie. Ciekawe co wymyślił i nie mogę się doczekać.

Kategorie: Usługi